
| Parameter | Value |
|---|---|
| Length | 19.5 mm |
| Width | 6.48 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 16 |
| Height | 3.2 mm |
| Packaging | Tube |
| Lead Free | Lead Free |
| Radiation Hardening | No |
| RoHS | Compliant |
| Weight | 9.071847 g |
| Frequency | 35 MHz |
| Number of Elements | 1 |
| Max Supply Voltage | 15 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Logic Function | AND |
| Number of Bits per Element | 24 |
| Reset | Asynchronous |
| Clock Edge Trigger Type | Negative Edge |
| Count Rate | 35 MHz |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
